محصولی یافت نشد

تعهدات ما به شما

تعهدات ما به شما فراتر از ماموریت نجات پوستمان، ما فکر می کنیم مهم است که دیدگاه خود را درباره "زیبایی ایمن و پاک" با شما به اشتراک بگذاریم:

1. اخلاقیات: ما معتقدیم که همه مواد سنتز شده مواد بدی نیستند. همانطورکه همه مواد اولیه طبیعی هم با اینکه پتانسیل بالایی برای فروش در بازار دارند، مواد خوبی نمی باشند. برخی از مواد اولیه فعال ما در آزمایشگاه ساخته شده اند و ما خوشحالیم که از آنها در محصولاتمان استفاده می کنیم. برخی از مواد اولیه طبیعی می توانند حساسیت زا باشند، از این رو آنها را در فرمول های ما پیدا نخواهید کرد.

2. تاثیرگذاری: ما آزمایش های مرتبط با اپیدرم بازسازی شده را برای ارزیابی زیست سازگاری فرمول های خود و همچنین مطالعات بالینی in-vivo تحت نظارت آزمایشگاه های تخصصی پوست انجام داده ایم. این اقدام تضمین کننده این است که تا زمانی که مواد اولیه روی پوست استفاده نشده همچنان موثر باقی می مانند بدون اینکه ایجاد حساسیت های پوستی کرده یا اینکه در سطح سلولی ایجاد آسیب کند.

3. امنیت و شفافیت : ما هر ماده ای را که ممکن است خطری برای انسان یا محیط زیست داشته باشد با انجام آزمایش های سمیت و نیز تجزیه پذیری زیستی از محصولاتمان حذف کرده ایم. به عنوان مثال موادی که برای غدد درون ریز اختلال ایجاد می کنند، موادی که برای محیط زیست سمی هستند مثل موادی که در ضدآفتاب های معدنی استفاده می شوند و همچنین نانوذرات مورد استفاده در ضدآفتاب ها.

4. فناوری: مفتخریم که اعلام کنیم دانش مورد استفاده در تولید محصولاتمان 100% فرانسوی بوده و تمامی فرمول ها و پروسه تولید تحت نظارت دقیق شرکت Cosmetic Research Group فرانسه می باشد.

5. نقش اجتماعی شرکت: ما برای داشتن صنعتی مسئولیت پذیرتر مبارزه می کنیم. به جز بنیان گذاران، سرمایه گذار دیگری نداشته و انتخاب های استراتژیک ما بر اساس باورهای خودمان هدایت می شود و رفاه کارکنان ما در اولویت قرار دارد.