محصولی یافت نشد

شرکت ما

ایجاد برندی موثر و سازگار با پوست و مهم تر از همه، برندی که برای انواع پوست از نژادهای مختلف مناسب می باشد، دقیقا هدف اصلی soskin می باشد.

الکساندر دینگاس موسس برند سسکین

این زیست شناس، با هدف ایجاد برندی که تحت سلطه بازاریابی قرار نگرفته و درمان مشکلات پوستی مصرف کنندگان اولویت آن باشد، گروه های بزرگ متخصص را متقاعد کرد تا تمام توان خود را در این زمینه به کار برند.

الکسیا دینگاس، مدیر مارکتینگ شرکت درباره این برند می گوید: ما یه خانواده بیزنسی هستیم که محصولاتمان هم اکنون در بیش از 40 کشور دنیا حضور دارد. شرکای ما متخصصان حرفه ای پوست می باشند که فرمولاسیون محصولات را بر اساس نیازهای منحصربفرد مشتریان تنظیم می کنند. در واقع برند ما نیاز واقعی پوست یعنی محافظت و احترام را برآورده می سازد.

 

احترام گذاشتن به پوست قبل از هر چیز به معنای احترام به ریتم طبیعی آن است.

برای اطمینان از عملکرد سد دفاعی پوست و محافظت موثر در برابر عوامل تهاجمی روزانه، پوست ما به صورت طبیعی توانایی بازسازی خود را دارد. ما این مکانیسم طبیعی را رمزگشایی کرده و فرمول هایی را طراحی کرده ایم که از آن الهام گرفته شده و بنابراین تاثیرگذاری بیشتری دارند. این مکانیسم از طریق همکاری با پوست تعادل مناسبی بین محرک های پوست و تاب آوری ایجاد می کند. این همان چیزی ست که ما آن را "زیست سازگاری" می نامیم. برای انجام این کار، ما مواد اولیه ای را انتخاب کرده‌ایم که به راحتی توسط پوست جذب می‌شوند، ترکیباتی را که می توانند باعث تحریک یا واکنش های آلرژیک شوند حذف کرده و در عوض از موادی که باعث ایمنی و پایداری فرمول ها می شوند استفاده می کنیم.

soskini